BLOG

Zrób sobie przerwę na kawę i przeczytaj ciekawostki

Złocenia – sposób na dodanie wydrukom klasy i szlachetności

Złoto, blask i połysk nieodzownie kojarzą się elegancją i luksusem, a także wysokim prestiżem. Nic więc dziwnego, że tego typu zdobienia bardzo często pojawiają się na zaproszeniach, dyplomach, certyfikatach czy opakowaniach ekskluzywnych produktów. W jaki sposób powstają złocenia na materiałach drukowanych i jak najlepiej wykorzystać ich wizerunkowy potencjał? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć w poniższym wpisie.

Materiały drukowane dla restauracji – co warto zamówić?

Spójna identyfikacja wizualna i utrzymane w jednym duchu materiały reklamowe to absolutna podstawa w każdej firmie. Nie inaczej jest w przypadku restauracji i ogólnie pojętego sektora gastronomicznego. Dziś postanowiliśmy przyjrzeć się materiałom drukowanym właśnie dla tej branży i przygotowaliśmy kilka podpowiedzi, w jakie materiały powinni zainwestować restauratorzy i na jakie elementy należy zwrócić uwagę, projektując druki dla swojego lokalu.

Pakiety dla hoteli prosto z drukarni – co warto zamówić przed nowym sezonem?

Ostatnie dwa lata stanowiły trudny czas dla branży hotelarskiej. Pandemia i związane z nią obostrzenia sprawiły, że goście nie mogli przyjeżdżać wcale lub też obłożenie pokoi musiało być mniejsze niż dotychczas. Na szczęście powoli nadchodzą lepsze czasy i pojawiła się nadzieja, że hotele, pensjonaty i inne miejsca wypoczynku będą mogły wreszcie funkcjonować na normalnych zasadach. Jeżeli więc działasz w branży hotelarskiej to właśnie przyszedł ten moment, kiedy warto uzupełnić swoje drukowane materiały marketingowe lub też stworzyć dla gości coś nowego i absolutnie wyjątkowego.

Opakowania dla sklepów internetowych

Pudełka dla e-commerce – dlaczego warto w nie zainwestować?

Każdego dnia tysiące sklepów internetowych wysyłają w świat miliony paczek ze swoimi produktami. Mało który sprzedawca jednak wie, że każda z tych przesyłek może zachęcić lub zniechęcić klienta do ponownych zakupów właśnie u niego. Dlaczego? Dzisiejsi odbiorcy są coraz bardziej świadomi, zwracają uwagę na detale i lubią się czuć – kolokwialnie mówiąc – dopieszczeni. Z tego powodu tak ważne jest odpowiednie pudełko na produkty, a także dodatkowe materiały w paczce: personalizowane podziękowanie, katalog z nowościami czy kupon rabatowy.

Zaproszenia ślubne warto zamówić w drukarni

Zaproszenia ślubne, które zapadną w pamięć

Zaproszenie ślubne to detal, który odgrywa bardzo dużą rolę w całej weselnej układance. Często to właśnie dzięki niemu goście dowiadują się o nadchodzącej uroczystości i mogą choć w niewielkim stopniu wyobrazić sobie klimat całej imprezy. Warto więc zadbać o to, by zaproszenia zapadły gościom w pamięć, wzbudziły w nich pozytywne uczucia i sprawiły, że nie będą oni mogli doczekać się dnia Waszego ślubu.

Magia pudełek na kosmetyki. Dlaczego warto zadbać o ich design?

Masz pięć sekund, aby przyciągnąć uwagę konsumentów, zdobyć zainteresowanie i… sprzedać swój produkt. Pomoże Ci w tym dobrze zaprojektowane, przykuwające wzrok opakowanie. Na jakie elementy warto zwrócić uwagę w przypadku pudełek na kosmetyki?

produkcja papieru

Podróż śladami papieru – najciekawsze miejsca do odwiedzenia w Polsce

Papier – wszyscy z niego korzystamy. Używamy papierowych torebek na pieczywo, pakujemy prezenty w pudełka, czytamy książki i robimy notatki w zeszytach. Pomimo jego powszechności nie zastanawiamy się jednak zbyt często, jak i z czego jest wykonywany. Historia druku, jak i samego papieru to długa, ale ciekawa opowieść, którą możecie poznać w przyjemny sposób, poprzez zabawę.

Metki do odzieży dziecięcej

Co warto zamówić w drukarni dla marki odzieży dziecięcej?

Branża produktów dla dzieci od wielu lat rozwija się w niesamowitym tempie, a artykuły dla najmłodszych tworzone są z coraz większą pasją, starannością i poszanowaniem środowiska naturalnego. Zabawki z drewna, ubrania z organicznej bawełny, rezygnacja z plastiku to dla wielu rodziców standard. Ten eko-trend widoczny jest także u nas, bo coraz częściej mamy przyjemność drukować papierowe metki do ubrań czy opakowania z ekologicznego papieru.

Czy chcesz wzmocnić swój biznes?

Przeczytaj dlaczego warto z nami współpracować