O NAS

Ponad 10 lat doświadczenia, wyspecjalizowany zespół i nowoczesny, stale poszerzany park maszynowy – tak w największym skrócie przedstawić można naszą drukarnię. Opis ten nie oddaje jednak naszej prawdziwej natury, bo poza wiedzą, umiejętnościami i sprzętem mamy do zaoferowania znacznie więcej: indywidualne podejście do każdego zlecenia, otwartość na nowe doświadczenia, profesjonalne doradztwo i szczerość w stosunku do naszych Klientów. Zawsze służymy pomocą, podpowiadamy najlepsze rozwiązania i wskazujemy alternatywne możliwości, jeżeli poczynione w projekcie założenia w rzeczywistości mogą nie spełnić najwyższych standardów jakości.

Wspieramy biznesy globalne i lokalne

W GreenPress kochamy naszą pracę, śledzimy nowości w branży i mamy głowy otwarte na nowe pomysły, dlatego też podejmujemy się realizacji nawet najbardziej odważnych i kreatywnych zleceń, również tych limitowanych i wymagających precyzyjnej, ręcznej roboty. Współpracujemy z hotelami, restauracjami, sklepami internetowymi i producentami kosmetyków, a także wspieramy swoim doświadczeniem lokalne manufaktury, i niszowe branże. Uwielbiamy także wszystkie eko-biznesy, bo – zgodnie z naszą nazwą – chętnie pracujemy na ekologicznych materiałach.

Jeżeli zatem szukacie Państwo kogoś, kto będzie dla Was uczciwym partnerem i będzie służył merytorycznym wsparciem ma każdym etapie realizacji projektu, a nie tylko stanie się automatem do drukowania to dobrze trafiliście! Razem z pewnością stworzymy katalog, pudełko produktowe, notatnik czy inną poligraficzną perełkę, która zachwyci Waszych Klientów.

GREENPRESS W LICZBACH:

> 0
lat doświadczenia
0
osób w zespole
0
km zadrukowanej i wyciętej folii
0
ton zadrukowanego papieru
0
kilogramów użytych do druku farb
0
wyprodukowanych pudełek