Poligrafia naszą pasją

Green Press – specjaliści od nowoczesnego druku

Blisko 10 lat doświadczenia, najnowocześniejszy sprzęt, szerokie kompetencje i grono specjalistów, które zrealizuje dla Ciebie każde zamówienie. Witamy w Green Press – wrocławskiej drukarni oferującej wydruki offsetowe i cyfrowe.

Drukarnia Green Press Wrocław powstała w 2010 roku

 

Założyciele naszej drukarni to osoby doświadczone w branży drukarskiej, pracujące zarówno z dużymi firmami, jak i mniejszymi klientami. Dlatego od samego początku istnienia firmy postawiliśmy na druk zarówno cyfrowy, jak i offsetowy, w tym także druk wielkoformatowy. Obecnie, dzięki rosnącej liczbie zadowolonych Klientów i stałych partnerów biznesowych, zatrudniamy 40 specjalistów od druku.

Zakres oferty

 

Wielu naszych kluczowych Klientów to firmy o ogólnopolskim zasięgu, z dużym gronem odbiorców, w tym banki czy sieci hotelowe. Przygotowujemy dla nich materiały reklamowe, pozwalające im skutecznie rozwijać biznes i trafiać do kolejnych osób. Oferujemy zarówno niewielkie materiały papierowe, jak i duże druki wielkoformatowe.

Przykładowe realizacje można podzielić na:

  • wizerunkowe, w tym: wizytówki, teczki, torby papierowe, standy, szyldy
  • sprzedażowe, w tym: ulotki, katalogi, broszury, plakaty, opakowania, naklejki

 

NOWOŚĆ! Od teraz dostępna jest również płatność kartą na miejscu za zamówienia.

 

Nowoczesne maszyny

Od początku działalności rozwijamy nasz park maszynowy, dzięki któremu możemy podjąć się każdego wyzwania, niezależnie od wielkości firmy oraz potrzebnego nakładu. Naszą specjalnością są niestandardowe realizacje, często odrzucane przez inne drukarnie ze względu na brak pomysłu lub technologii do ich wykonania.

Indywidualne podejście

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, zarówno pod kątem cenowym, jak i technologicznym. Nasi Klienci mogą wybierać spośród wielu formatów czy uszlachetnień (np.folie, lakiery, hot stamping).

Zawsze oferujemy kompleksową obsługę: projektujemy, drukujemy oraz dostarczamy gotowy produkt.

Profesjonalizm

Chcesz współpracować ze specjalistami od nowoczesnego druku? Skontaktuj się z nami już teraz!

Lat doświadczenia

Zrealizowanych projektów

Zadowolonych klientów