Druk offsetowy
i cyfrowy

Dowiedz się, która technika będzie dla Ciebie odpowiednia

Druk cyfrowy a offsetowy 

 

Drukarnia Green Press oferuje swoim Klientom wszystkie najpopularniejsze, a co za tym idzie, najbardziej potrzebne techniki drukarskie. Druki cyfrowy i offsetowy to kanon poligrafii, przydatny zarówno dla małego biznesu, jak i dużych firm. Wybór jednego z nich zależy od planowanego nakładu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która wyjaśni, na jaki rodzaj druku warto zdecydować się przy korzystaniu z naszych usług.

 

Druk offsetowy

 

Druk offsetowy to technologia poligraficzna przeznaczona dla zleceń wysokonakładowych przy zachowaniu jak najwyższej jakości. Wymaga stworzenia płaskiej formy drukowanej, której wyrób nie jest odczuwalny w kosztach przy wysokich nakładach.

Zalety druku offsetowego:

  • większa możliwość operowania kolorami;
  • wydruk dużych i niestandardowych formatów;
  • duży wybór uszlachetnień wydruku.

Nasza drukarnia offsetowa, za sprawą używanych maszyn, zapewnia wydruk na najwyższym poziomie.

Druk cyfrowy

 

Druk cyfrowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich klientów, którzy zamawiają produkty w niskich nakładach i potrzebują szybkiego wydruku. W takich wypadkach jego jednostkowe koszty są zdecydowanie niższe niż w przypadku druku offsetowego.

W przypadku druku cyfrowego nie używa się form drukarskich, a jedynie danych komputerowych w postaci plików cyfrowych, stąd niski koszt wydruku przy niewielkim nakładzie. Technologia ta wymaga tylko jednego urządzenia, za to niezwykle ważna jest jego jakość, przede wszystkim odwzorowanie kolorów.

Polecamy to rozwiązanie szczególnie w przypadku druku:

  • wizytówek;
  • ulotek;
  • folderów;
  • materiałów konferencyjnych.

Nowoczesna drukarnia cyfrowa Green Press Wrocław, dzięki używanej technologii, gwarantuje najwyższą jakość druku przy atrakcyjnej dla Klienta cenie.

Druki personalizowane

Drukujemy także materiały personalizowane, w tym zaproszenia, winietki, podziękowania i inne.