BLOG

Zrób sobie przerwę na kawę i przeczytaj ciekawostki

Publikacje self- i custom-publishing

Custom-publishing i self-publishing, czyli jak zostać swoim wydawcą?

Napisałeś ciekawą powieść i chcesz opublikować ją na własnych zasadach? Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie i chcesz wypuścić w świat autorski poradnik, planer lub cykliczny magazyn? A może Twoja firma chce stworzyć gazetę dla pracowników lub książkę dla klientów? W dzisiejszych czasach zrealizowanie takiego pomysłu to nic trudnego! Wystarczy dobry materiał, przemyślana koncepcja graficzna i sprawdzona drukarnia, a każdy może stać się swoim własnym wydawcą.

maszyna w drukarni stacjonarnej

Kiedy wybrać drukarnię stacjonarną, a kiedy internetową?

Stworzyłeś wyjątkowy projekt, z którego jesteś niezwykle dumny i teraz stajesz przed wyborem drukarni? A może chcesz wydrukować standardowe materiały dla firmy? Co będzie dla Ciebie lepsze, drukarnia stacjonarna czy internetowa? Ciężko samemu zdecydować się na jakieś rozwiązanie, kiedy nie zna się różnic i wynikających z nich korzyści. Dlatego właśnie przychodzimy z pomocą i wyjaśnimy, na co warto zwrócić uwagę, wybierając drukarnię do realizacji swojego projektu.

Pudelka na produkty

Nie tylko ulotki, czyli co jeszcze można zamówić w drukarni stacjonarnej?

Jakie skojarzenia pojawiają się w Waszej głowie na hasło „drukarnia”? Prawdopodobnie są to ulotki, wielkoformatowe plakaty, katalogi, wizytówki lub inne materiały reklamowe. Tymczasem do drukarni zgłosić się można również ze zdecydowanie mniej szablonowymi projektami i powierzyć jej wykonanie niemal wszystkiego, co można stworzyć z papieru. Co więcej, drukarnia stacjonarna, taka jak Green Press, zrealizuje nie tylko duże zamówienia firmowe, ale również nieduże zlecenia od debiutujących marek, influencerów i osób indywidualnych

Czy chcesz wzmocnić swój biznes?

Przeczytaj dlaczego warto z nami współpracować