Bloczki, notesy i planery

Bloczki

 Z ich pomocą żadna istotna informacja nikomu nie ucieknie. Bloczki to sprawdzone narzędzie do szybkiego notowania najważniejszych informacji wtedy, gdy pod ręką nie mamy smartfona lub po prostu wolimy pracować analogowo.

Obranduj swój bloczek

Bloczki mogą zostać dodatkowo obrandowane znakiem czy barwami przedsiębiorstwa, co podnosi ich wartość marketingową, ponieważ pozwala częściej i łatwiej docierać do potencjalnych Klientów.

W Green Press oferujemy zaprojektowanie i druk bloczków dla Państwa firmy, dopasowanych do każdych wymagań.

Rozmiary: A4, A5, A6, DL

Przykładowa liczba kartek: 25, 50, 100

Notesy – druk

Podobne do bloczków, jednak posiadające dodatkową okładkę, notesy stanowią przydatną pomoc, szczególnie w czasie ważnych spotkań, prelekcji czy wizyt na targach. Ułatwiają zapisywanie najważniejszych informacji, prowadzenie notatek, a także zapisywanie kontaktów do potencjalnych Klientów. Stanowią również elegancki gadżet, zwiększający marketingową siłę marki i podbijający jej rozpoznawalność.

Dla naszych Klientów projektujemy graficznie i drukujemy notesy firmowe według wybranych parametrów.

Rodzaje łączenia: klejony, spiralowany

Formaty: A4, A5, A6, DL

Kształt narożników: prostokątny, okrągły

Planery

Polecane szczególnie dla miłośników analogowego planowania miesiąca, spotkań i innych aktywności w firmie. Papierowe planery to od dawna niezawodny sposób na przejrzyste rozplanowanie działań każdego dnia. W dodatku, odpowiednio przygotowane, mogą stanowić elegancki prezent dla Klientów czy partnerów biznesowych, ocieplający wizerunek marki oraz podkreślający jej profesjonalizm.

Oferujemy zaprojektowanie oraz druk planerów. Zajmiemy się zarówno oprawą graficzną, jak i wygodnym rozplanowaniem przestrzeni wewnątrz planera.

Formaty: B1, B2, B3

Zadruk: jedno- lub dwustronny

Kontakt

Skontaktuj się z nami i poproś o wycenę

Realizacje

Zobacz realizacje w zakresie druku offsetowego

Green Press

Poznaj naszą drukarnię – Wrocław ul. Ślężna 116a

Zobacz ofertę